Klasická masáž

Masáž je terapie, pomocí níž se mohou tlakem na svaly a tkáně léčit zranění,zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. 

Masáž je nejstarší formou terapie, kterou využívaly již dávné kultury před mnoha tisíci lety.

Masáží existuje mnoho druhů. Asi nejznámější, a v evropské kultuře nejpoužívanější, je klasická masáž,která patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitěa jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Díky této masáž je možno odstraňovat únavu, ztuhlost, zkrácení či bolest svalstva, zlepšovat poúrazové stavy nebo pomáhat při rekonvalescenci. Je výborným pomocníkem ke zmírnění či odstranění stresu.

Významný vliv má masáž pro odstranění psychických potíží. 

Při masáži se využívají různé masážní prostředky (emulze, vonné oleje apod.), které usnadní aplikaci jednotlivých masážních hmatů.

Proč masáž v Centru Harmonie?

Při mnou prováděných masážích se zaměřuji na individuální potřeby klienta. Vycházím ze znalostí různých masážních technik,které kombinuji na základě svých osobních zkušeností. Dokáži vycítit aktuální stav a případné problémy, které vyzařuje Vaše tělo. Toto je rozdíl mezi mnou a masérem, který tyto schopnosti nemá a pro každého klienta používá stejnou masážní techniku.

U mnou prováděné masáže je zohledňován celkový zdravotní stav klienta a tomu je též přizpůsobena technika masáže.  

Rád Vám pomohu najít cestu ke zdraví, zbavit Vás bolestí i vážných nemocí.

Masáž

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

Toto je popis článku. Učím se s tím zacházet.